„hrajeme PRO srdce na dlani“

Uzavřené dva charitativní golfové turnaje pro hosty společnosti Oracle Czech a partnerů Tour, pořádané ve velmi přátelské atmosféře na mistrovských hřištích v České republice.

V letošním roce jsou zařazena hřiště Kunětická Hora a Ypsilonka. Úvodní turnaj je klasický turnaj jednotlivců, kdy budou oceněni tři nejúspěšnější hráči v kategorii Brutto a Netto Stableford. Druhý turnaj bude soutěží fligtů, vítězem se stane flight s nejvyšším součtem Stablefordových bodů s ¾ HCP vyrovnáním.

Hlavním cílem společensko-sportovních setkání je podpořit nadační fond "Srdce na dlani", Oracle Czech je partnerem projektu od roku 2004. Nadační fond Srdce na dlani si klade za cíl pomáhat dětem v dětských domovech, a to nejen po materiální stránce. Jedním z našich hlavních cílů je pomoci dětem snáze se integrovat do společnosti a překonat překážky, které jim často po opuštění domovů v životě vyvstanou. Za všechny zmiňme například nižší počítačovou gramotnost, menší motivaci „něčeho dosáhnout“ či malý zájem o dobré známky ve škole. Nedáváme dětem pouze dárky, snažíme se je motivovat k lepším výkonům a podporovat ve vzdělání.

Do projektu se můžete zapojit:

Zakoupením firemního flightu v ceně 10.000 Kč, odměnou je výběr jamky, při plánovaném cannon startu.

Finančním příspěvkem v hodnotě 800 Kč, poukázáním na účet 100 223 8885/2700

Finančním příspěvkem v hotovosti při charitativním Nearest to the Pin – cenou je krabice golfových míčů Taylor Made PENTA.