Propozice

Otevřené Mistrovství ČR, kategorie společné Profesionálové a Amatéři

WOMEN jedna společná věková kategorie

MEN MASTER II. ročník 1962 a starší /věk 61 a starší/

MEN MASTER I. ročník 1972 - 1963 /věk 51 -60/

MID ročník 1982 – 1973 /věk 41 – 50/

MAIN ročník 2001 – 1983 /věk 22 – 40/

JUNIOR ročník 2002 a mladší /věk 21 a mladší/

Doplňkové kategorie:

Women Master 41+ (pouze Vítězka)

Soutěž Týmu / Dvojice (1. - 3- místo)

Promotér si vyhrazuje právo spojit kat. Junior a Main, v případě minimálního počtu 6 závodníků v kategorii.

SKÓRE je počítáno ze dvou výsledků (1x lyžařské kolo, 1x golfové kolo)

Započítává se čas dokončení obřího slalomového závodu (přibližně 36 vteřin), který je vynásoben 2 a připočítán k brutto golfovému skóre (18 jamek).

Výsledek lyžařského závodu - 1. den, ve vteřinách násoben 2 /skóre 1/

Brutto výsledek golfového turnaje - 2. den, hra na rány /skóre 2/

Pojištění je plně v kompetenci účastníků turnaje a účastník touto registrací přes internet stvrzuje, že má zajištěné řádné a platné zdravotní a úrazové pojištění po dobu trvání celého konání turnaje a lyžařského závodu (včetně tréninkových kol). Svoji dobrovolnou registrací na webu organizátora účastník-závodník v den konání akce potvrzuje, že závodí na vlastní nebezpečí a souhlasí s podmínkami soutěže organizátora.

SKI: čas lyžařského závodu účastníků je vynásoben koeficientem 2 a následně připočten ke skóre jednokolového golfového turnaje. V případě, že účastník nedokončí lyžařský závod, získává možnost znovu startovat na konci kompletního startovního pole opět dle startovních čísel a budou mu připočtena 1 vteřinu k jeho dosaženému času. Pokud účastník nedokončí závod ani v opravné jízdě, obdrží celkový čas 60 vteřin, organitźátor má právo změnit tento čas, tzn. zvýšit či snížit, dle délky slalomu, po skončení lyžařského závodu. Startovní čísla pro lyžařský závod: první polovina startovního pole v kategorii dle loňských celkových výsledků a druhá polovina bude losována + nováčci. Startovní časy pro golfový turnaj budou dle celkového pořadí z lyžařského závodu. Women začínají obří slalom a následují kategorie Master II. a I., Junior, Mid, Main. Každý účastník je povinen mít v lyžařském závodě na hlavě zapnutou lyžařskou helmu! V případě shodného výsledku dvou a více závodníků, rozhoduje lepší čas v lyžařské soutěži a následně pak skóre dosažené v golfovém turnaji.