Hřiště - Golf & Spa Kunětická Hora

Multifunkční sportovní areál Golf & Spa Kunětická Hora se nachází v těsné blízkosti obce Dříteč, mezi krajskými městy Pardubice a Hradec Králové.

Podle projektu světově uznávaného architekta Grahama Marshe vzniká na ploše 140 ha mistrovské 18-jamkové hřiště se všemi parametry moderního golfového areálu evropského standardu.

Celá hrací plocha je zkonstruována kolem rozlehlého jezera a pro její design je typické množství členitých písečných bunkerů, zvlněné fairwaye a víceúrovňové greeny.

Recepce Golf Resort Kunětická Hora
(golfová recepce, hotelová recepce, rezervace
tee time, rezervace tréninkových časů )
Tel.: +420 464 622 211
+420 464 622 222
Email : recepce@gckh.cz

Adresa: Dříteč, okr. Pardubice, 533 05

E-mail: golf@gckh.cz

Web: http://www.gckh.cz

Příjezd:

Díký otevření dálnice D11 je cesta z Prahy do Golf resortu již mnohem pohodlnější. Hned po sjezdu z jejího současného konce odbočte vpravo na silnici 333 a držete se směrovek na Kunětickou Horu. Což znamená, že u obce Staré Ždánice odbočíte vlevo ze silnice 333 na Srch a Hradiště na Písku a pokračujete na Kunětickou Horu. U Kunětické Hory se hlavní silnice stáčí vlevo na Němčice a Dříteč, držte se tohoto směru. V Dříteči opět zůstanete na hlavní silnici, která se stáčí do leva na Hradec Králové. Na konci obce Dříteč pak odbočite doprava – směr Újezd. Po 300 metrech již uvidíte Driving Range, Hotel a Klubovnu Golf resortu Kunětická Hora.